UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH
(žel nejsem vlastníkem ani jedné z níže uvedených chalup a penzionů, pouze pro majitele těchto objektů pracuji jako recepční pro rezervaci pobytů. Pro více informací klikněte na foto objektu, a v případě objednávky či dotazů mne kontaktujte na blindarium@seznam.cz nebo 773 641 210)
 
PENZION POHLEDNIČKA (kapacita 56 osob)
Pěkný penzionek s vlastní sjezdovkou (720 m n.m.) na loukách mezi Beneckem a Horními Štěpanicemi nedaleko Jilemnice. Vhodný pro školy, sportovní oddíly, kluby i rodiny s dětmi, či pro turisty, cykloturisty, běžkaře a nenáročné sjezdaře.
 
LIBERECKÁ BOUDA (kapacita 57 osob)
Velmi pěkná bouda na vrcholu sjezdovky (710 m n.m.) ve skiareálu Luisino údolí v Dolním Dvoře nedaleko Vrchlabí. Doporučuji pro hosty, kteří mají rádi pěkné a klidné prostředí. Vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi či partičky a skupiny, nebo školy, vyhledávající nadstandartní služby.
 
PENZION VÁPENKA (kapacita 88 osob)
Penzion Vápenka leží na konci obce Horní Albeřice (755 m n.m.), na svazích Východních Krkonoš v údolí nedaleko obce Horní Maršov. Místo je vhodné jak pro jednotlivce, rodiny, tak i pro větší skupiny, či školy v přírodě a lyžařské kurzy.
 
PENZION RADVANICE (kapacita 90 osob)
Podkrkonošský penzion v Radvanicích na půl cesty mezi Trutnovem a Adršpašskými skalami. Penzion se nalézá pod hřebenem Jestřebích hor a je dobrým startovacím místem na výlet na rozhledna Žaltman, na bunkry a do Adršpašských skal. Vhodný pro větší skupiny, školky a školy, sportovní oddíly.
 
Milan Škoda - všechna práva vyhrazena od roku 2005