PRIVÁT (Broumovsko - Broumov)

Broumov je historické městečko ležící u polských hranic za hradbou skalních hřebenů Adršpašských skal, Teplických skal a Broumovských stěn. Jde tedy o skvělý startovací bod pro poznávání krás pískovcových skal z období svrchní křídy (cenoman a coniak, 97 - 88 milionů let zpátky). I když Broumov leží v pánvi ve výšce kolem 400 m n/m, okolní hradba hor a hřebenů skal dosahuje na svých vrcholcích výšky 700 - 900 m n/m. A zde v malébné pánvi obklopené horami a skalami nabízím turistům ubytování v bytě 3 + 1, kde je pro turisty a výletníky k dispozici 1 samostatný pokoj.

Tato stránka je určená pro výletníky, turisty a milovníky hor, skal, vodopádů a dalších krás přírody. Po kliknutí na vybrané téma v rozdělovníku (vlevo), se buď posunete níže, anebo se na daném místě otevře soubor v pdf formátu.
objednávky ubytování pan Škoda  
773 641 210
objednávky ubytování pan Škoda   eberspach@seznam.cz
turistický průvodce pan Škoda   773 641 210
turistický průvodce pan Škoda   eberspach@seznam.cz
adresa   ČSA 374, 550 01 Broumov
tísňové volání   112
hasiči   150
policie   158
záchranka (do 10-ti minut)   155 nebo 491 413 106
tísňová linka skalní záchranné služby   441 489 210, 607 917 434, 602 447 113
poliklinika Broumov (několik praktických lékařů)   491 814 709, 491 426 274, 491 424 333
zubní pohotovost Broumovsko   rozpis
lékárna v budově Polikliniky po - pá: 7.30 - 15.30   607 036 321
nemocnice Broumov, Smetanova 91, Broumov   491 601 111
 
-SLUŽBY ZDARMA
--- Lůžko (povlečení, peřina, polštář)
--- Šatní úložná chodbová skříň, botník.
--- WC a koupelna (vana, umyvadlo, osuška, ručník).
--- wifi free.
--- Lednice a mikrovlná trouba v kuchyni.
--- Parkoviště pro osobní auta přímo před bytovým domem.
--- V případě, že nemůžete přijet autem, lze přijet autobusem nebo vlakem. V obou těchto případech na vás budu čekat u vlaku nebo u autobusu, pomohu se zavazadly a odvezu.
--- V případě zájmu a pokud budu mít volno, tak pro ubytováné mohu nabídnout bezplatně průvodce mezi skalami Broumovska, jak na výlet pěší, tak na kolo nebo v zimě na běžkách.
 
--- Ubytovací kapacita pokoje pro hosty zatím 1 osoba.
 
--- Lze se domluvit na stravování vlastním (obchod s potravinami, Lídl, je od ubytování vzdálen zhruba 10 minut pěší chůzí), nebo se lze domluvit na pobytu se snídaní, nebo na pobytu s polopenzí. Vše se odvíjí od zvolené varianty (viz Ceník).
--- Pitný režim - bezplatně je během pobytu nealko, kakao, čaj, káva.
 
--- Auta - osobní vozidla mají k dispozici parkoviště přímo před bytovým domem.
 
--- Co se týče plateb, žádné zálohy dopředu nevybírám. Platba probíhá v hotovosti před odjezdem.
--- Pokud nemáš dobrý fotoaparát a chceš si uchovat pěkné fotografie z výletování do skal, tak pokud si vybereš nějakou variantu s ubytováním u mne, přivez si sebou flešku, protože já budu na výletě fotit a před odjezdem ti všechny fotky nakopíruju na tvou flešku, aby sis je mohl/mohla odvézt domů.
--- Níže uvedená cena je konečná, včetně všech daní a poplatků, a včetně všech služeb, které poskytuji zdarma v rámci pobytu, a které najdete výše v rubrice Vyžití.
--- V případě vstupu do Adršpašských a Teplických skal přes hlavní vchod, a v případě vstupu na prohlídkový okruh broumovského Benediktinského kláštera, se platí vstupné ve výši cca 100 - 130 Kč, v případě vstupu do středověkého dřeveného kostelíčku Panny Marie v Broumově se hradí vstupné 40 Kč.
--- Vyberte si ze sedmi níže uvedených variant...
1 - zdarma
--- Pokud to nemáš za mnou na Broumovsko daleko a můžeš přijet na výlet bez ubytování, to znamená, že si můžeme dát někde po ránu nebo dopoledne sraz, pak spolu vyrazit na výlet pěší nebo na kolo, a odpoledne či v podvečer se zase každý vrátíme domů. Tomuto nápadu říkejme třeba - společný výlet.
2 - zdarma
--- Zdarma nocleh, snídaně i večeře - Přijedeš za mnou na dva nebo tři dny, budeš mít pro sebe pokoj pro turisty, snídani a večeři, a přes den budeme chodit na výlety u nás na Broumovsku. Pak přijedu já k tobě, taky na dva nebo tři dny, necháš mne přespat v místnosti pro hosty, k tomu snídaně a večeře, a přes den budeme spolu chodit na výlety ve tvém okolí. Tomuto nápadu říkejme třeba - výměna výletování.
3 - cena 200 Kč/noc
--- Cena je čistě za nocleh bez stravy. Jídlo můžeš mít své nebo si můžeš koupit potraviny v nedalekém obchodě, nebo si zajdeš do restaurace. U mne je v ceně čaj nebo kafe, jako pozornost podniku. Když půjdeš na výlet, jen se domuvíme, kdy se vrátíš. V tomto případě průvodce do skal nedělám.
4 - cena 300 Kč/noc
--- Cena je za čistě za nocleh bez stravy. Jídlo můžeš mít své nebo si můžeš koupit potraviny v nedalekém obchodě, nebo si zajdeš do restaurace. U mne je v ceně čaj nebo kafe, a auto, kterým budeme jezdit na výlety. Na výlety budeme chodit spolu a budu ti dělat turistickéo průvodce.
5 - cena 350 Kč/noc
--- Cena je za ubytování se snídaní. V ceně je dále čaj nebo kafe, a auto, kterým budeme jezdit na výlety. Na výlety budeme chodit spolu a budu ti dělat turistického průvodce.
6 - cena 450 Kč/noc
--- Cena je za ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). V ceně je dále čaj nebo kafe, a auto, kterým budeme jezdit na výlety. Na výlety budeme chodit spolu a budu ti dělat turistického průvodce.
7 - cena 1.000 Kč/3 noci

--- Cena je takzvaně plný servis. Tedy za ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). V ceně je dále čaj nebo kafe, auto kterým budeme jezdit na výlety, turistický průvodce, svačinky na výlet. Jestli to bude prodloužený víkend nebo jiné tři dny v kuse, to záleží na domluvě, abych měl také volno.

 
--- Pokud by měl někdo zájem o sjezdové lyžování, lze ode mne z Broumova vlastním autem dojíždět na sjezdovku do Janoviček (asi 7 km). Informace o sjezdovce najdete na http://lkbroumov.cz
 
--- Ubytování u mne v bytě v pokoji pro hosty a výpravy na Broumovsku se mnou, coby turistickým průvodcem, vše je určeno pouze pro nekuřáky.
--- Pokud je někdo kuřák a bude ochotný dodržet podmínku, že si sebou vůbec na dobu ubytování a výletování se mnou žádné kuřivo nepřiveze a vydrží během ubytování zcela bez kuřiva (tedy ani v bytě, ani venku), pak je možné ubytovat i kuřáka či kuřačku.
--- Ubytování je bez domácích mazlíčků.
--- Ubytovaní hosté se po bytě pohybují v přezůvkách, které můžeš mít vlastní, nebo je lze zapůjčit na místě.
--- Signál mobilních operátorů: T-mobile, O2, Vodafone je dobrý.
 
--- Broumov se nachází v Broumovském výběžku, který je ponořený do Polska a tvoří výplň mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Broumov leží při polské hranic v okrese Náchod.
--- Pokud pojedete autem od Hradce Králové, od Rychnova nad Kněžnou, od Jičína či Dvora Králové, směřujte vždy směrem na Náchod. Po průjezdu Náchodem vás čeká Hronov, Police nad Metují a poslední před hranicí je Broumov.
--- Pokud pojedete autem od Liberce, Turnova, Semil a Trutnova, směřujte vždy na konec Trutnova, kde je výpadovka na Náchod u elektrárny Poříčí. Zde je před elektrárnou nenápadná odbočka vlevo směr Adršpach a za ním už jen Teplice nad metují a Broumov.
--- Pokud nemáš auto, nevadí, do Broumova se každý dostane i vlakem či autobusem a já budu po domuvě čekat na nádraží nebo na autobusové zastávce, abych ti pomohl se zavazadly.
 
KDO, CO, KDE, KAM
SOUBOR PDF
Broumov - příjezd do městečka a na ubytování
 
--- Ať už půjdete na výlet sami beze mne, nebo v rámci ubytování u mne se mnou jako s průvodcem, pokud se chcete podívat na fotografie z výletů na Broumovsku, otevřete si na úvodní stránce www.milan-skoda.cz vlevo rubriku Broumovsko a tam najdete podle abecedy desítky výletů.
--- Po kliknutí na foto se galerie fotografií pustí dokola automaticky.
privát bytový dům, byt a příslušenství
 
Milan Škoda - všechna práva vyhrazena od roku 2005