PRIVÁT BROUMOV
... nabídka ubytování v pohraničním městečku Broumov, v bytovém domě, v bytě 3 + 1 je k dispozici 1 pokoj pro hosty.
 
LOKALITA

Broumov je malé městečko, které se nachází u polských hranic v CHKO, chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Broumov lze považovat za výborné výchozí místo pro všechny obdivovatele krásné, takřka nedotčené přírody hor a hlavně skal. Na Broumovsku se nachází přibližně 40 km pás skal (skalních měst, skalních roklí a stěn), z nichž mezi nejznámější skalnatá místa patří skály Adršpašské, Teplické, Jiráskovy, Supí či Broumovské stěny. Privátní ubytování lze najít na adrese Československé armády 374, 550 01 Broumov.

 
KONTAKTY
objednávky ubytování pan Škoda  
773 641 210
objednávky ubytování pan Škoda   blindarium@seznam.cz
turistický průvodce pan Škoda   773 641 210
tísňové volání   112
hasiči   150
policie   158
záchranka (Broumov)   155 nebo 491 413 106
tísňová linka skalní záchranné služby   441 489 210, 607 917 434, 602 447 113
praktičtí lékaři - Poliklinika Broumov, Masarykova 30   491 814 709, 491 426 274, 491 424 333,
zubní pohotovost Broumovsko   rozpis
lékárna v budově Polikliniky v pracovní dny 7.30 - 15.30   607 036 321
nemocnice Broumov, Smetanova 91, Broumov   491 601 111
 
VYBAVENÍ BYTU A POKOJE PRO HOSTY
--- Lůžko, povlečení, peřina, polštář, stůl, židle.
--- Šatní chodbová skříň, botník.
--- WC a koupelna (vana, umyvadlo, osuška, ručník).
--- Vybavená kuchyň.
--- wifi
 
PARKOVÁNÍ
--- Auta - parkoviště pro osobní vozy je přímo před bytovým domem.
 
UBYTOVÁNÍ
--- Ubytovací kapacita pokoje pro hosty, zatím 1 osoba.
 
STRAVOVÁNÍ
--- vlastní nebo polopenze placená, vše se odvíjí od zvolené varianty (viz ceník níže)
 
CENÍK A VARIANTY VÝLETOVÁNÍ S PRŮVODCEM
--- Varianta 1 - Kdyby si to na Broumovsko za mnou neměla daleko a chtělo se ti přijet na výlet, jak se říká na otočku. Brzo ráno vyrazíš za mnou na Broumovsko a večer se vrátíš domů. V tomto případě, můžeš kdykoli sledovat moje internetové turistické stránky www.milan-skoda.cz a nebo se můžeš dívat na facebook na mou turistickou stránku https://www.facebook.com/milan.skoda.9862/ a na obou místech v úvodu najdeš můj plán na nejbližší týdny, kam se chystám na výlet. No, a když by se ti nějaký nápad na výlet zalíbil, stačí se ozvat a domluvíme pak už jenom konkrétní den, čas a místo, kde se sejdeme a kam spolu vyrazíme. Stravu a nápoje si každý bere na výlet sebou vlastní.
--- Varianta 2 - Jestli to máš za mnou daleko a na otočku se to nedá stihnout, nebo by to bylo moc náročné a hektické, tak další možnost je ta, že ti mohu nabídnout ubytování v pokoji pro hosty u mne v Broumově, v bytě v bytovce. Budeš mít pokojíček pro sebe a můžeš přijet třeba na víkend nebo dva, tři, čtyři dny, podle domluvy, když mám také volno. Můžeme chodit do skal spolu i více dnů. Jenom zatím ten pokoj pro hosty je poloprázdný, protože jsem se přestěhoval do nového bytu nedávno a postupně pomaličku krok za krokem byt zařizuji. Ale to by snad nevadilo, postel s peřinou a polštářem v tom pokojíčku pro hosty je, a jinak je v bytě vše potřebné (koupelna, toaleta, kuchyňka). Pokud bys zvolila tuto variantu, tak pak z toho plynou další čtyři možnosti.
--- Varianta 2/a - První možnost je ubytování u mne bez stravy za 200 Kč/den. Po domluvě za mnou přijedeš na pár dnů, budeš mít k dispozici pokoj pro hosty, toaletu a koupelnu. V kuchyňce si můžeš něco ukuchtit, co si přivezeš sebou nebo co si koupíš v obchodě tady za rohem. V ceně je čaj a kafčo (to vozit nemusíš). No a můžeš si na Broumovsku vyrazit, kam budeš chtít, nebo ti můžu poradit hezká místa kudy a kam.
--- Varianta 2/b - Druhá možnost je ubytování u mne bez stravy za 300 Kč/den. Je to ouplně stejná možnost, jako 2 a/ pouze s tím rozdílem, že nechceš vyrážet na výlety sama, ale hodil by se ti průvodce jako já, který tě vezme do skal, provede a ukáže pěkná místa, kde si ještě nikdy nebyla.
--- Varianta 2/c - Třetí možnost je ubytování u mne s polopenzí za 400 Kč/den. Po domluvě za mnou přijedeš na pár dnů, budeš mít k dispozici pokoj pro hosty, toaletu a koupelnu. Ráno mezi 7 - 8 hodinou budeš mít připravenou snídani, podle toho jak se domluvíme, kdy a kam vyrazíme spolu na výlet. Po výletě mezi 17 - 18 hodinou budeš mít připravenou večeři. O vše se postarám, jak se říká i s obsluhou, včetně odvozu a průvodce do skal i s popovídáním.
OSTATNÍ POKYNY
--- Ubytování u mne v bytě v pokoji pro hosty a výpravy na Broumovsku se mnou, coby turistickým průvodcem, vše je určeno pouze pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků.
--- Ubytovaní hosté se po bytě pohybují v přezůvkách, které můžete mít vlastní, nebo je lze zapůjčit na místě.
--- V bytě je nutné udržovat čistotu.
 
DOPRAVA
--- Adresa pro případnou navigaci v autě je Československé armády 374, Broumov.
--- V případě, že do Broumova nepojedeš autem, ale vlakem, pak železniční koleje do Broumova vedou pouze ze dvou směrů. Pokud to máš blíže na Hradec Králové, Jaroměř a Českou Skalici, jeď do stanice Starkoč (kousek nad Náchodem), kde je přípoj na spěšný vlak Starkoč - Broumov. Pokud to máš blíže přes Trutnov, přestup v Trutnově do osobního vlaku Trutnov - Teplice nad Metují, kde přestoupíš do Broumova. V Broumově pak na tebe budu čekat u vlaku.

--- V případě, že do Broumova nepojedeš autem, ani vlakem, ale autobusem, silnice do Broumova vedou ze dvou směrů. Jedna možnost je ze směru od Hradce Králové, přes Jaroměř, Českou Skalici, Náchod, Hronov a Polici nad Metují. Druhá možnost je od Trutnova, přes Adršpach, Teplice nad Metují a Jetřichov. V obou případech si zakup jízdenku na zastávku Broumov - Městský úřad, což je první autobusová zastávka v Broumově, kde na tebe budu čekat.

---
MAPY
--- Příjezd do Broumova
--- Příjezd na privát
 
TIPY NA VÝLETY

--- Podívejte se na této webové stránce do rubriky Broumovsko, kde najdete fotografie i mapy tras.

 
FOTOGALERIE
privát bytový dům, byt a příslušenství
 
Milan Škoda - všechna práva vyhrazena od roku 2005