PRIVÁT BROUMOV
... nabídka ubytování v pohraničním městečku Broumov, v bytovém domě, v bytě 3 + 1 je k dispozici 1 pokoj pro hosty.
 
LOKALITA

Broumov je malé městečko, které se nachází u polských hranic v CHKO, chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Broumov lze považovat za výborné výchozí místo pro všechny obdivovatele krásné, takřka nedotčené přírody hor a hlavně skal. Na Broumovsku se nachází přibližně 40 km pás skal (skalních měst, skalních roklí a stěn), z nichž mezi nejznámější skalnatá místa patří skály Adršpašské, Teplické, Jiráskovy, Supí či Broumovské stěny. Privátní ubytování lze najít na adrese Československé armády 374, 550 01 Broumov.

 
KONTAKTY
objednávky ubytování pan Škoda  
773 641 210
objednávky ubytování pan Škoda   blindarium@seznam.cz
turistický průvodce pan Škoda   773 641 210
tísňové volání   112
hasiči   150
policie   158
záchranka (Broumov)   155 nebo 491 413 106
tísňová linka skalní záchranné služby   441 489 210, 607 917 434, 602 447 113
praktičtí lékaři - Poliklinika Broumov, Masarykova 30   491 814 709, 491 426 274, 491 424 333,
zubní pohotovost Broumovsko   rozpis
lékárna v budově Polikliniky v pracovní dny 7.30 - 15.30   607 036 321
nemocnice Broumov, Smetanova 91, Broumov   491 601 111
 
VYBAVENÍ BYTU A POKOJE PRO HOSTY
--- Lůžko, povlečení, peřina, polštář, stůl, židle.
--- Šatní chodbová skříň, botník.
--- WC a koupelna (vana, umyvadlo, osuška, ručník).
--- Vybavená kuchyň.
--- wifi
UBYTOVÁNÍ
--- Ubytovací kapacita pokoje pro hosty, zatím 1 osoba.
 
STRAVOVÁNÍ
--- Varianta A - stravování vlastní
--- Varianta B - pobyt s polopenzí (placený).
--- Varianta C - pobyt s polopenzí (zdarma).
 
PARKOVÁNÍ
--- Auta - parkoviště pro osobní vozy je přímo před bytovým domem.
 
CENÍK
--- Varianta A - cena 200 Kč/noc (s vlastním stravováním), tedy s možností využít vybavenou kuchyň, s možností dovézt si vlastní potraviny nebo zakoupení si potravin v nedaleké prodejně potravin Lídl). Tato varianta je pro výletníky, kteří se u mne chtějí levně ubytovat a přivezou si vlastní stravu nebo si zakoupí potraviny v nedalekém obchodě. V ceně je ubytování, čaj či kafčo.
--- Varianta B - cena 300 Kč/noc (ubytování s polopenzí). Tato varianta je pro výletníky, kteří využijí nabídky ráno se mnou posnídat a po výletě povečeřet (snídani i večeři připravím). V ceně je ubytování, čaj či kafčo, snídaně a večeře, turistický průvodce včetně dopravy autem do skal (pokud budu mít volno).

--- Varianta C - ubytování s polopenzí (zdarma). Tato varianta je naprosto shodná s variantou B, jediný rozdíl je v tom, že budeš mít všechno zdarma, pokud na oplátku zase na pár dnů pozveš ty mne k tobě a vrátíš mi vše stejně (tedy ubytování s polopenzí). Toto je samozřejmě možné jen v případě, že máš doma nějaký pokojíček pro hosty a bydlíš v nějakém místě ČR, kde je v okolí pěkná příroda, kam se zase rád podívám já.

OSTATNÍ POKYNY
--- Ubytování u mne v bytě v pokoji pro hosty a výpravy na Broumovsku se mnou, coby turistickým průvodcem, vše je určeno pouze pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků.
--- Ubytovaní hosté se po bytě pohybují v přezůvkách, které můžete mít vlastní, nebo je lze zapůjčit na místě.
--- V bytě je nutné udržovat čistotu.
 
DOPRAVA
--- Adresa pro případnou navigaci v autě je Československé armády 374, Broumov.
--- V případě, že do Broumova nepojedeš autem, ale vlakem, pak železniční koleje do Broumova vedou pouze ze dvou směrů. Pokud to máš blíže na Hradec Králové, Jaroměř a Českou Skalici, jeď do stanice Starkoč (kousek nad Náchodem), kde je přípoj na spěšný vlak Starkoč - Broumov. Pokud to máš blíže přes Trutnov, přestup v Trutnově do osobního vlaku Trutnov - Teplice nad Metují, kde přestoupíš do Broumova. V Broumově pak na tebe budu čekat u vlaku.

--- V případě, že do Broumova nepojedeš autem, ani vlakem, ale autobusem, silnice do Broumova vedou ze dvou směrů. Jedna možnost je ze směru od Hradce Králové, přes Jaroměř, Českou Skalici, Náchod, Hronov a Polici nad Metují. Druhá možnost je od Trutnova, přes Adršpach, Teplice nad Metují a Jetřichov. V obou případech si zakup jízdenku na zastávku Broumov - Městský úřad, což je první autobusová zastávka v Broumově, kde na tebe budu čekat.

---
MAPY
--- Příjezd do Broumova
--- Příjezd na privát
 
TIPY NA VÝLETY

--- Podívejte se na této webové stránce do rubriky Broumovsko, kde najdete fotografie i mapy tras.

 
FOTOGALERIE
privát bytový dům, byt a příslušenství
 
Milan Škoda - všechna práva vyhrazena od roku 2005