TURISTICKÝ KLUB BLINDARIUM
... nápad založit malý turistický klub známých z internetu na výlety a pokec, jsem dostal 20. března 2019. Klub je určený pro lidičky bez jakéhokoli omezení, kteří budou mít chuť spolu se mnou vyrazit na nějaký ten turistický výlet, který si vymyslím a naplánuji. Pouze kuřáky prosím, aby kuřivo nechali doma.
Plány dalších výletů:
- sobota a neděle 12. / 13. října - výlet na vodopády u Špindlerova Mlýna
Jak se do klubu přihlásit - na moji emailovou adresu kerkonosovo@seznam.cz stačí napsat vaše jméno a vaši emailovou adresu a místo, odkud jste (abych taky někdy vymyslel výlet, na který to nebudete mít daleko a nebo, abych mohl spojit dva zájemce o výlet ze stejného místa, kteří se neznají, že by mohli přijet spolu). Po tomto přihlášení se do turistického klubu, občas dostanete s předstihem na vaši emailovou adresu plán výletu, na který se chystám. Jestli na něj dorazíte, nebo ne, to je zcela dobrovolné. Stejně tak po výletu, ať už se zúčastníte nebo ne, tak dostanete na email z výletu pár fotek. Jinak všechny fotky z výletu najdete vždy automaticky v rubrice Fotogalerie. A pokud tyhle informace o turistickém klubu rozšíříte mezi své známé dál, budu rád.
Jak se z klubu odhlásit - jednoduše na moji emailovou adresu napíšete pár slov, že končíte a že už nechcete dostávat informace o připravovaných výletech.
 
Milan Škoda - všechna práva vyhrazena od roku 2005